En Uygun Lojistik
_

Rize Ambar

_
Rize Ambar

İstanbul Rize Ambar hizmeti için sevkiyatı yapılacak ürünleriniz adresten alınarak ulaşması gereken yerlere zamanında ve güvenli şekilde teslim edilmektedir. Giden yükler Parsiyel veya komple araç tedarik ile en uygun şekilde nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir. Rize, doğası ve tarihi dokusuyla Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biridir. Coğrafi konumu nedeniyle, şehir ekonomisinin en önemli sektörlerinden biri de taşımacılıktır. Rize’nin lojistik sektöründe öne çıkmasındaki en büyük faktörlerden biri ise Rize Ambar hizmetidir. Rize ambarı olarak müşterilerimize sunduğumuz avantajlar arasında, ekonomik fiyatlar, uzman ekip ve kesintisiz ulaşım hizmeti bulunmaktadır.
Paletli veya Paletsiz her türe uygun araç filomuzla en uygun fiyatlara taşıma işlemini yapmaktayız. enuygunlojistik.com olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetine önem veren taşımacılık çözümleri ve hizmetleri üretmekteyiz.
Parsiyel yük, gıda paketleri, özel eşya, paletli, koli vb. yük taşıma hizmetleri vermekteyiz.
Komple araç veya Parça yüklerinizi ayırt etmeden en uygun araç yönlendirmesi yapılabiliyor. Rize Ambarı için gönderi yaptığınız hiç bir il ve ilçe bizim için fark etmez yeter ki bize güvenin.

 

Rize Ambar hizmeti almak için en yakın çözüm ortağınıza 0506 045 00 41 numarasından ulaşabilirsiniz.