En Uygun Lojistik
_

Parsiyel Taşımacılık

_
Parsiyel Taşımacılık

Günümüzde lojistik maliyetlerinin önemli bir gider kalemi olduğu düşünüldüğünde Parsiyel Taşımacılık Hizmeti, parça yükü fazla olan şirketler için oldukça avantajlıdır. enuygunlojistik.com olarak minimum termin süreleri içerisinde uygun maliyetler ile yükünüzü güvenle ve size özel çözümler sunarak taşımaktadır. Günlük olarak gerçekleştirdiğimiz Parsiyel sevkiyatlarımız ile süreçlerinizi planlı ve profesyonel bir şekilde sürdürmektedir.

 

Müşterilerin beklentilerinin en uygun şekilde karşılanabilmesi için geliştirilen taşımacılık metotlarından biri de Parsiyel Taşımacılıktır. Parsiyel Taşımacılık, en genel tanımıyla bir ya da birden fazla alıcı tarafından ve farklı firmalardan sipariş edilen ürün ya da malların tek ve birleştirilmiş yük halinde taşıma sürecine verilen isimdir.

 

Parsiyel taşımacılık, aynı güzergahta yer alan birbirinden farklı müşterilerin eşya, ürün ya da yüklerini, aynı araç ile taşıma lojistiğine denir. Parsiyel taşımacılığı, ayrıca parça eşya taşımacılığı olarak da bilinir. Örnek vermek gerekirse, karayolu parsiyel taşımacılığı, İstanbul’dan Ankara’ya gidecek olan farklı kişilerin eşyalarının tek bir kamyon, tır ya da kamyonette taşınması durumudur. Parsiyel taşımacılıktaki en temel amaç; aynı istikamet üzerinde taşınması talep edilen bütün yükleri, toplam yük miktarı bir taşıma aracını doldurmasa bile, aynı araca yüklenerek taşıma işleminin gerçekleştirilmesidir. Herhangi bir ihtiyaç sahibi müşteri, arzu ettiği herhangi bir bölgeye, istediği miktarda ürün göndermek istediği zaman, eğer bu talebi bir taşıma aracını doldurmayacak kapasitede bulunuyor ise müşterinin lojistik firmalarından talep edeceği hizmet, Parsiyel Taşımacılık olarak tanımlanır.

 

Evden Eve Taşımacılık veya Evden Eve Nakiye hizmeti almak için en yakın çözüm ortağınıza 0506 045 00 41 numarasından ulaşabilirsiniz.