_

Lojistik Hizmetlerimiz

_

Komple Taşımacılık

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çalışmalar ile taşıma sürecinizi en hızlı ve esnek çözümlerle Komple Taşımacılık hizmeti vermektedir.

Parsiyel Taşımacılık

Günümüzde lojistik maliyetlerinin önemli bir gider kalemi olduğu düşünüldüğünde Parsiyel Taşımacılık Hizmeti, parça yükü fazla olan şirketler için oldukça avantajlıdır.

Frigo Taşımacılık

Gıda, ilaç ve kimyasal maddeleri soğuk zincir halkası içerisinde bozulmadan uygun derecede taşıyabilen araçlara Firigorifik araçlar denir.

Evden Eve Taşımacılık

enuygunlojistik.com olarak sahip olduğumuz depolarımızda farklı sektörlerden farklı müşterilere aynı çatı altında depo hizmetleri vermekteyiz. Müşterilerin dönemsel ihtiyaçlarının gereksinimlerine göre ihtiyacı olan hizmetleri optimum düzeyde sağlayabilecek ekipman, iş gücü, ikame edilebilir insan kaynağı ile verimlilik ve hızlı servis sağlayarak maliyetleri minimum seviyede tutmaktayız.

Ağır Taşımacılık

Karayolu taşıma yönetmeliğine göre standartların dışında, normal kamyonlarla veya tırlarla taşınamayacak büyüklükte, uzunlukta, genişlikte veya tonajda olan yüklerin taşınmasını sağlayan yarı römorklara Ağır Taşımacılık lowbed denir.

Tehlikeli Madde Taşımacılığı

Günümüzde lojistik maliyetlerinin önemli bir gider kalemi olduğu düşünüldüğünde Parsiyel Taşımacılık Hizmeti, parça yükü fazla olan şirketler için oldukça avantajlıdır.

Karayolu Taşımacılığı

enuygunlojistik.com olarak müşterilerimize düzenli, komple ve parsiyel uluslararası Karayolu Taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca Ortadoğu ve Orta Asya taşımalarında, ülkemizin konumu ve coğrafik üstünlüğünü avantaja dönüştürerek bu ülkelerde etkin taşıma çözümleri sunmaktadır.

_

Tüm Hizmetlerimizde  Müşteri Memnuniyeti Önceliğimizdir.

_

Bugün onlarca firmanın olduğu lojistik ve depolama sektöründe, uzun yılların verdiği tecrübemiz sayesinde, taşımacılık ile ilgili her müşterimizin karşılaşabileceği durumlara ve sorunlara hakimiz. Bu nedenle “önce siz” anlayışıyla çalışmalarımızı yürütmekteyiz.