En Uygun Lojistik
_

Frigo Taşımacılık

_
Frigo Taşımacılık

Gıda, ilaç ve kimyasal maddeleri soğuk zincir halkası içerisinde bozulmadan uygun derecede taşıyabilen araçlara Firigorifik araçlar denir. Bu araçların taşıyıcı kasalarının duvar, tavan, kapı ve tabanları dış ve iç ortam ısısını birbirine karıştırmayacak şekilde kaplanmıştır. Aracın taşıyıcı bölümüne dereceyi belli bir seviyede tutması için özel bir soğutucu cihaz entegre edilmiştir.
Frigo türü araçlar taşıyacağı ürünün cinsi, taşınma derecesi, taşınacak mesafenin uzunluğu, ürünün miktarı gibi çeşitli kategorileri karşılayacak şekilde geniş bir yelpazede çeşitli boy ve ebatlarda üretilirler. Şehir içinde gıda, ilaç ve bunların benzeri maddeler taşınması için genel olarak kamyonet tipi frigorifik araçlar kullanılır.
Frigorifit araçların soğutucu sistemleri kendilerine has özel üretilen soğutuculardır. Frigorifik araçlar istenilen dereceyi koruyarak taşıma yapmasının yanı sıra içerisinde bulunan havanın mikrobiyolojik etkenlerden korunması, içerisinde bulunan ürünleri hijyen değerlerinin korunması sorununu da ortadan kaldırır. Ve en güvenli şekilde ürünü gideceği noktaya kadar sorunsuz taşımaya olanak sağlar.

 

Frigo Taşımacılık hizmeti almak için en yakın çözüm ortağınıza 0506 045 00 41 numarasından ulaşabilirsiniz.